Hirdetésfelvétel budapesti nyomtatott önkormányzati újságba

Leírás

Vezető szerepet játszó Hagyományos és reform ételekkel készítésével és házhozszállítással foglalkozó Gastroyal- csepeli telephelyre keres, nappali munkavégzésre munkaerőt az alábbi pozícióra:

TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ÜGYINTÉZŐ

(Telefonos ügyfélszolgálatunkon azt várjuk Tőled, hogy a beérkező megrendeléseket fogadd és feldolgozd , vásárlói kérdésre válaszolj a termékeinkkel , szolgáltatásunkkal kapcsolatban.)

FELADATOK

 bejövő hívások fogadása
 rendelésfelvétel és ezek adminisztrálása
 termékekkel-szolgáltatással kapcsolatos kérdések megválaszolása
 egyéb adminisztratív feladatok
 alkalmanként kimenő hívások indítása

ELVÁRÁSOK

 min. középfokú végzettség
 precíz, pontos munkavégzés
 Számítógép felhasználó szintű ismerete
 Jó kommunikációs készség

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Csepel

MUNKAREND
hétfőtől-péntekig

Jelentkezés: Önéletrajz elküldése emailben a Tárgyban a pozíció megjelölésével ! interjujelentkezes@gmail.com

Kapcsolat

XXI. kerület
Budapest
Email küldése
Telefon:: 0612786717
nopic